آینه و شمعدان نقره بخش اول

آینه شمعدان نقره ، معمولا آینه و شمعدان جزء یکی از اوّلین مواردی است که در لیست خرید یک زوج است، به همین خاطر آنان در خرید آینه شمعدان اشتیاق زیادی دارند ، ولی متاسّفانه بعضی از آنان از تجربه کافی در خرید آینه شمعدان بهرمند نیستند . باید دانست آینه و شمعدان در اجناس و مدل های مختلفی وجود دارد: مثل آینه و شمعدان طلا ، آینه و شمعدان نقره و یا کریستال ، چینی ، برنز ، و یا حتّی چوبی .
بعضی از مدل های آن نیز به گونه ای است که ابتدا با دیگر فلزها ساخته می شود و بعد با آب طلا و یا نقره آبکاری و تزیین می شوند و باید دانست که همین موضوعات نیز باعث تفاوت قیمت آن می شود.

 

.: جواهری ریحانی :.اینه و شمعدان

اما عده ای برای خرید اینه و شمعدان ، علاوه بر زیبایی آن به موضوع مهمتری نیز توجه می کنند ، آن هم ماندگاری و حفظ ارزش آن است، معمولا کسانی که دوست دارند آینه شمعدان با ارزشی تهیه کنند تا بتوانند به یادگار آن را به نسل های آتی منتقل کنند آینه و شمعدان نقره را انتخاب می کنند.


اینه و شمعدان نقره

نمونه اینه شمعدان نقره جواهری ریحانی

اینه شمعدان

تعداد نمایش 4107


نظرات

محصولات

 • قاب عکس فرشته

  قاب عکس فرشته

  این طرح قاب عکس از سری قاب عکس های فرشته تولید شده توسط نقره ریحانی می باشد. این مدل قاب عکس زیبایی عکس های شما را چند برابر خواهد کرد. عیار نقره 999


 • آینه شمعدان فرشته

  آینه شمعدان فرشته

  از سری محصولات جدید آینه شمعدان عروس با طراحی منحصر به فرد و خاص. قیمت آینه شمعدان با انتخاب شمعدان کریستال - نقره کاهش پیدا می کند. عیار نقره 999

 • 6004

  6004


 • 3015

  3015


بیشتر
این شرکت از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد. با توجه به نیاز صنعت طلا و جواهر به تکنولوژی الکتروفرمینگ جهت ساخت قطعات حجیم سه بعدی، با کمترین وزن ممکن، تحقیقات خود را روی الکتروفرمینگ طلا و نقره متمرکز نمودیم، و پس از 15 سال تحقیق و آزمایشات گوناگون موفق به بومی سازی این تکنیک در کشورمان گردیدیم.
تلفن : 5-26137824-021
همراه : 1088556-0912
آدرس : نیاوران پاساژ نارون، طبقه چهارم، واحد 412
Reihany.Silver
نسخه وبسایت : 2.0

طراحی و توسعه توسط شرکت زیبا طلای زرین
تمام حقوق این سایت برای مجموعه ریحانی محفوظ می باشد