آینه و شمعدان نقره بخش اول

آینه شمعدان نقره ، معمولا آینه و شمعدان جزء یکی از اوّلین مواردی است که در لیست خرید یک زوج است، به همین خاطر آنان در خرید آینه شمعدان اشتیاق زیادی دارند ، ولی متاسّفانه بعضی از آنان از تجربه کافی در خرید آینه شمعدان بهرمند نیستند . باید دانست آینه و شمعدان در اجناس و مدل های مختلفی وجود دارد: مثل آینه و شمعدان طلا ، آینه و شمعدان نقره و یا کریستال ، چینی ، برنز ، و یا حتّی چوبی .
بعضی از مدل های آن نیز به گونه ای است که ابتدا با دیگر فلزها ساخته می شود و بعد با آب طلا و یا نقره آبکاری و تزیین می شوند و باید دانست که همین موضوعات نیز باعث تفاوت قیمت آن می شود.

 

.: جواهری ریحانی :.اینه و شمعدان

اما عده ای برای خرید اینه و شمعدان ، علاوه بر زیبایی آن به موضوع مهمتری نیز توجه می کنند ، آن هم ماندگاری و حفظ ارزش آن است، معمولا کسانی که دوست دارند آینه شمعدان با ارزشی تهیه کنند تا بتوانند به یادگار آن را به نسل های آتی منتقل کنند آینه و شمعدان نقره را انتخاب می کنند.


اینه و شمعدان نقره

نمونه اینه شمعدان نقره جواهری ریحانی

اینه شمعدان

تعداد نمایش 4527


نظرات

محصولات

 • 8019

  8019


 • 1001

  1001

  مجسمه نقره عقاب ، ساخته شده از جنس نقره ، محصولی با ارزش برگرفته از هنر و صنعت نقره و تولید به روش میکس فرم، مناسب برای هدیه به افراد خاص. محصول شرکت جواهری ریحانی دارای گارانتی اصالت اثر


 • 3006

  3006


 • آینه شمعدان فرشته

  آینه شمعدان فرشته

  این آینه شمعدان از سری جدیدترین محصولات نقره ریحانی است، که قابلیت تعویض شمعدان ها با مدل شمعدان کریستال - نقره را نیز دارا می باشد. عیار نقره 999

بیشتر
این شرکت از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد. با توجه به نیاز صنعت طلا و جواهر به تکنولوژی الکتروفرمینگ جهت ساخت قطعات حجیم سه بعدی، با کمترین وزن ممکن، تحقیقات خود را روی الکتروفرمینگ طلا و نقره متمرکز نمودیم، و پس از 15 سال تحقیق و آزمایشات گوناگون موفق به بومی سازی این تکنیک در کشورمان گردیدیم.
تلفن : 5-26137824-021
همراه : 1088556-0912
آدرس : نیاوران پاساژ نارون، طبقه چهارم، واحد 412
Reihany.Silver
نسخه وبسایت : 2.0

طراحی و توسعه توسط شرکت زیبا طلای زرین
تمام حقوق این سایت برای مجموعه ریحانی محفوظ می باشد