نقره ریحانی در هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر

مصنوعات لوکس و باکیفیت نقره در شاخص ترین غرفه نمایشگاه هشتم طلا و جواهر

سایت طلا: مصنوعات نقره در نمایشگاه امسال طلا و جواهر زینت بخش این رویداد مهم بود، ولی گالری ریحانی حضوری متفاوت و بی بدیل در این دوره از نمایشگاه داشت.

به گزارش سایت طلا، در کنار ساخته های طلا و جواهر در نمایشگاه امسال، مصنوعاتی زیبا ، آنتیک و لوکس، باکیفیت هر چه تمام بر گرفته از ذوق و هنر ایرانی، از فلز نقره چشم مخاطبان را به خود جذب می کرد.

غرفه ای متفاوت با محصولاتی متفاوت. مصنوعات نقره که به زیبایی و با هنرمندی خاص طراحی و ساخته شده بود. حمید ریحانی مدیر گالری ریحانی که 15 سال سابقه در این زمینه دارد در گفتگو با سایت طلا، از کارهای جدید سخن می گوید که با روشهای جدید و وزنهای مناسب ارائه شده است. طرحها و مجسمه های خاص و استثنایی که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

وی بابیان رشد نمایشگاه امسال نسبت به سالهای قبل می گوید: تبلیغات ابزار مناسبی است که موجب رشد و ارتقاء هر مجموعه ای می شود. وی به همکاران و هم صنفی های خود توصیه می کند که برای پیشرفت در هر کاری سه چیز مهم است؛ اطلاعات صحیح، حضور مداوم در عرضه های تبلیغاتی، و سرمایه.
لینک منبع خبر در سایت طلا :

 http://www.tala.ir/news/detail/32608

تعداد نمایش 1430


نظرات

محصولات

این شرکت از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد. با توجه به نیاز صنعت طلا و جواهر به تکنولوژی الکتروفرمینگ جهت ساخت قطعات حجیم سه بعدی، با کمترین وزن ممکن، تحقیقات خود را روی الکتروفرمینگ طلا و نقره متمرکز نمودیم، و پس از 15 سال تحقیق و آزمایشات گوناگون موفق به بومی سازی این تکنیک در کشورمان گردیدیم.
تلفن : 5-26137824-021
همراه : 1088556-0912
آدرس : نیاوران پاساژ نارون، طبقه چهارم، واحد 412
Reihany.Silver
نسخه وبسایت : 2.0

طراحی و توسعه توسط شرکت زیبا طلای زرین
تمام حقوق این سایت برای مجموعه ریحانی محفوظ می باشد