تندیس آنتیک عقاب

تندیس آنتیک و مجسمه عقاب نقره محصولی شیک و آنتیک ، هدیه خاص برای افراد خاص ، کد این محصول انتیک ar252 می باشد و وزن این تندیس آنتیک عقاب حدود 300 گرم می باشد ، توسط شرکت جواهری ریحانی تولید شده است و در تولید این تندیس و مجسمه آنتیک نقره از هنر دست و صنعت و تکنولوژی نقره با همدیگر و در عین حال بطور کاملا منظم و هماهنگ استفاده شده است به گونه ای که محصول نهایی در اوج زیبایی و هنر عرضه شده است. ترکیب تکنولوژی روز ساخت و تولید به همراه هنر و سابقه ی هنری تولید کننده اثر در نهایت منجر به تولید این محصول ارزشمنده شده است.

تندیس آنتیک

از این رو ما اعتقاد داریم در تولید محصولاتی شیک ، لوکس و آنتیک در صورت هماهنگی و مدیریت صحیح چرخه تولید می توان آثاری زیبا، چشم نواز و ماندگار خلق کرد تا توجه همگان را جلب نماید.

چرا این محصول آنتیک را می توان بعنوان یک هدیه خاص انتخاب کرد؟

این محصول نه تنها از حیث زیبایی و نه تنها از حیث کیفیت ساخت بلکه از حیث ماندگاری و ارزش مادی بسیار هدیه گرانبهایی است. در موارد زیادی اتفاق افتاده است که افراد هدیه ای را دریافت کرده و بعد از مدتی بعلت مستهلک و بی ارزش شدنش، آن هدیه را دور انداخته اند. اما این مسئله در چنین هدیه ای وجود ندارد. بدون شک گیرنده این هدیه ارزش مادی آن را دانسته و علاوه بر حفظ همیشگی آن ، سعی بر این دارد که همیشه آن را به بهترین شکل و در مناسب ترین محل قرار دهد. شرکت جواهری ریحانی تولید کننده شیک ترین مجسمه ها و نقره های آنتیک ، انتخاب محصولات و مجسمه های انتیک را برای هدیه دادن به آنان که دوستشان دارید به شما پیشنهاد می کند. برای مشاهده مجسمه ها و محصولات تندیس آنتیک  کلیک کنید.

برای ارتباط با شرکت جواهری ریحانی و حضور در گالری جهت مشاهده سایر محصولات  با ما در ارتباط باشید.

تلفن : 02126103963 - 02126103964
 

تعداد نمایش 1950


نظرات

محصولات


 • 1011

  1011


 • 5003

  5003 • آباژور نقره گل و مرغ

  آباژور نقره گل و مرغ

  آبازور نقره گل و مغر با عیار خالص 999 - این آباژور را میتوانید به صورت ترکیب طلا و نقره نیز سفارش دهید.

بیشتر
این شرکت از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد. با توجه به نیاز صنعت طلا و جواهر به تکنولوژی الکتروفرمینگ جهت ساخت قطعات حجیم سه بعدی، با کمترین وزن ممکن، تحقیقات خود را روی الکتروفرمینگ طلا و نقره متمرکز نمودیم، و پس از 15 سال تحقیق و آزمایشات گوناگون موفق به بومی سازی این تکنیک در کشورمان گردیدیم.
تلفن : 5-26137824-021
همراه : 1088556-0912
آدرس : نیاوران پاساژ نارون، طبقه چهارم، واحد 412
Reihany.Silver
نسخه وبسایت : 2.0

طراحی و توسعه توسط شرکت زیبا طلای زرین
تمام حقوق این سایت برای مجموعه ریحانی محفوظ می باشد