درباره ما - جواهری ریحانیان

به سایت گالری ریحانیان خوش آمدید

این شرکت ( جواهری ریحانیان ) از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد.
در سال 1378 شروع به فعاليت تخصصی در زمينه فرمينگ طلا و نقره آغاز شد و در اين زمينه افتخار داريم كه تنها توليد كننده طلا و نقره (آينه و شمعدان) سبك با استفاده از روش الكترو فرمينگ "Stanley Lechtzin" هستيم.در  روش الكتروفرمينگ عيار طلا و نقره 999 بوده و محصول نهايي از نظر كيفيت برابر با محصولات توليد شده در روشهاي ريخته گري (Casting) ميباشد با اين تفاوت كه در اين روش وزن نهايي محصول حداقل 80% كاهش پيدا كرده و طبعاً قيمت آن نيز به طور چشم گيري كاهش پيدا مي كند.حتي ميتوان با اطمينان گفت كيفيت محصول نهايي ازكيفيت  محصول توليد شده در روش ريخته گري(Casting) به مراتب بهتر است.
هدف ما بالا بردن كيفيت در كنار پايين آوردن قيمت است. اگر چه شايد باور آن سخت باشد ولي اين گروه با استفاده از آخرين فن آوري هاي بروز در زمينه فرمينگ طلا و نقره موفق به تحقق اين نياز شما مشتري عزيز شده است.
فرض كنيد شما در خانه يكي از اقوام و يا آشنايان خود يك مجسمه 1 كيلويي نقره ديده ايد كه مي خواهيد مشابه آن را داشته باشيد. با يك تماس با اين شركت و فرستادن عكس مجسمه مربوطه مي توانيد نمونه مشابه آن را با كيفيت بالاتر و وزن حداكثر 200 گرم(بسته به مدل مجسمه) سفارش داده و در اسرع وقت آن را از ما تحويل بگيريد.

خط مشی این مجموعه عبارت است از:
- 1 محوریت رضایت مشتریان برای ما و پذیرش افزایش روزافزون انتظار مشتریان از کیفیت محصولات .
- 2 تلاش برای رقابتی کردن قیمت ها با افزایش بهره وری و کیفیت
- 3 تولیدی متأثر از فرهنگ اصیل ایرانی

محصولات

بیشتر
این شرکت از سال 1375 فعالیت تحقیقاتی و آزمایشی خود را در زمینه ی پوشش دهی، عملیات حرارتی، پرداخت کاری و پویش فلزات مختلف شروع کرد و از سال 1375 ، به شکل تخصصی روی پوشش های فلزات گرانبها متمرکز شد. با توجه به نیاز صنعت طلا و جواهر به تکنولوژی الکتروفرمینگ جهت ساخت قطعات حجیم سه بعدی، با کمترین وزن ممکن، تحقیقات خود را روی الکتروفرمینگ طلا و نقره متمرکز نمودیم، و پس از 15 سال تحقیق و آزمایشات گوناگون موفق به بومی سازی این تکنیک در کشورمان گردیدیم.
تلفن : 5-26137824-021
همراه : 1088556-0912
آدرس : نیاوران پاساژ نارون، طبقه چهارم، واحد 412
Reihany.Silver
نسخه وبسایت : 2.0

طراحی و توسعه توسط شرکت زیبا طلای زرین
تمام حقوق این سایت برای مجموعه ریحانی محفوظ می باشد